Vdes një vajzë në Skenderaj, sipas së ëmës kjo ka ndodhur derisa ajo flinte - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një vajzë në Skenderaj, sipas së ëmës kjo ka ndodhur derisa ajo flinte

NULL NULL
25.03.2023 08:38
shiriti i policise

Një vajzë, mosha e së cilës nuk është bërë e ditur ka vdekur në orët e hershme të ditës së premte.

Policia njofton se bëhet fjalë për personin nga fshati Kosterc i Komunës së Skenderajt dhe është duke u trajtuar si “Vdekje e dyshimtë”.

“Një femër  kosovare, ka njoftuar  se vajza e saj e cila ka qenë fjetur dyshohet se ka ndërruar jetë. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është ndërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.