Vdes një person në QKUK, u gjet pa ndjenja në shtëpinë e vet në Lipjan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një person në QKUK, u gjet pa ndjenja në shtëpinë e vet në Lipjan

NULL NULL
08.03.2023 08:23

Një person ka vdekur të martën rreth orës 21:30 në QKUK, pasi ishte gjetur pa ndjenja në shtëpinë e vet në Lipjan.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa ndjenja në shtëpinë e tij. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe pastaj  rreth orës 21:30 kanë raportuar se i njëjti kishte ndërruar jetë”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti mbetet për t’u hetuar.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS