Vdes një person në QKUK - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një person në QKUK

NULL NULL
03/07/2022

Një person ka vdekur në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës ku ishte duke u trajtuar.

Burri nga Podujeva ishte lënduar aksidentalisht më datën 23 qershor.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

LËNDIM AKSIDENTAL

Podujevë 23.06.2022 – 07:56. Lidhur me rastin, nga QKUK është njoftuar se viktima mashkull kosovar, ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve për ceremoni mortore.