Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një person në Mitrovicë

NULL NULL
04.02.2023 08:54

Një person ka vdekur në rrugë, në Mitrovicë.

Policia fillimisht u thirr për një person të alivanosur në rrugën “Selim Kalludra”, ndërsa me të mbërritur ekipi mjekësor, u konstatua vdekja e viktimës.

Ngjarja ndodhi paraditen e së premtes, njofton Klankosova.tv.

Trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërkohë që rasti është u hetuar.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.