Vdes një person në Grabanicë të Klinës, dyshohet për atak kardiak - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një person në Grabanicë të Klinës, dyshohet për atak kardiak

NULL NULL
28.03.2023 08:43
shiriti i policise 2

Një person ka vdekur në fshatin Grabanicë të Klinës të hënën.

Në raportin e policisë thuhet se viktima kishte shkuar në një lokacion për të biseduar për punë ndërtimtarie dhe pa pritur ishte rrëzuar në tokë.

Më pas nga shokët e tij është dërguar në QKMF, pastaj në spitalin e Pejës, por sipas mjekëve ishte pa shenja jete dhe dyshohet të ketë pasur atak kardiak, transmeton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.