Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një burrë pasi bie nga një lartësi në Rugovë

NULL NULL
27.11.2021 19:22

Një burrë ka ndërruar jetë rreth prej 17:00 rrugës nga Peja në drejtim të Rugovës.

Zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Fadil Gashi, ka konfirmuar për Klankosova se i ndjeri ka rënë nga një lartësi përskaj rrugës.

“Në kilometrin e shtatë në drejtim të Rugovës, një burrë ka rënë nga një lartësi më ku dhe për pasojë ka ndërruar jetë”, është shprehur Gashi përmes telefonit.

“Mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen në vendin e ngjarjes. Policia bashkë me zjarrfiëskit kanë arrit që ta nxjerrin trupin dhe rasti është duke u hetuar”.

“I ndjeri ka dalë nga vetura, ku ka qenë më shokët e tij, por rrethanat si ka rënë poshtë nuk dihen.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.