Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një burrë në Vushtrri, hetohet vdekja e tij

NULL NULL
07.04.2023 09:49
shiriti i policise 2
shiriti i policise 2

Gjatë ditës së djeshme një burrë në Vushtrri është gjetur pa shenja jete.

Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë, vdekja e viktimës është konstatuar në vendin e ngjarjes nga mjeku përgjegjës, njofton Klankosova.tv.

Tutje thuhet se me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.