Vdes një 73-vjeçar në Prishtinë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një 73-vjeçar në Prishtinë

NULL NULL
14.03.2023 10:04

Një 73-vjeçar me inicialet H.M ka vdekur dje ne Prishtine.

Siç merr vesh Klankosova.tv, ai ishte i dënuar me 29 vjet burgim, por që ishte liruar nga burgu para tre muajve për shkak të sëmundjes së kancerit nga e cila vuante.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.