Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes në lokalin e tij një burrë në Prizren

NULL NULL
13.05.2023 08:29
policia shiriti
policia shiriti

Gjatë ditës së djeshme në fshatin Lutogllavë të Prizrenit një burrë ka vdekur.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rastin e ka raportuar djali i viktimës pasi i njëjti ishte alivanosur derisa ishte në lokalin e tij, njofton Klankosova.tv.

Vdekjen e burrit e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes teksa në konsultim me prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion.

Tutje thuhet se rasti vazhdon të hetohet.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.