Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes Mac Miller, ish i dashuri i Ariana Grande’s

NULL NULL
08.09.2018 08:38

Mac Miller fatkeqësisht vdiq në moshën 26 vjeçare.

Artisti u gjet i vdekur të premten në shtëpinë e tij në San Fernando, sipas policisë, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova.

Mas kishte problem me abuzim të substancave narkotike në të kaluarën.

Ai ishte i dashuri i Ariana Grande’s me të cilën u nda në fillim të këtij viti.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.