11:11, 22 Shkurt 2020

Ka vdekur kirurgu i njohur Safet Beqiri, i cili ishte i njohur në Evropë.

Lajmi i vdekjes së tij e ka pikëlluar edhe presidentin Thaçi, njofton Klan Kosova.

“Më pikëlloi shumë vdekja e doktor Safet Beqirit, kirurgut të njohur shqiptar që bëri emër në Evropë. Ai ishte ekspert i rangut të lartë dhe një humanist i dëshmuar. Ngushëllimet më të sinqerta familjes Beqiri”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Më pikëlloi shumë vdekja e doktor Safet Beqirit, kirurgut të njohur shqiptar që bëri emër në Evropë. Ai ishte ekspert i…

Publiée par Hashim Thaçi sur Samedi 22 février 2020

Konkurs Pune

Lexo më shumë