Vdes Jahë Mulliqi, anëtari i kryesisë së AAK-së - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes Jahë Mulliqi, anëtari i kryesisë së AAK-së

NULL NULL
27/04/2015

Anëtari i kryesisë së degës së AAK-së, njëherit kryetari i nëndegës në Raushiq, Jahë Mulliqi e ka humbur jetën gjatë aksidentit që ndodhi pasditen e së hënës në fshatin Ramun në magjistralen Pejë-Prishtinë.

Ai nuk ka mundur që t’i mbijetojë plagëve të marrë dhe ka ndërruar jetë
në vendin e ngjarjes.