21:29, 7 Korrik 2018

Basketbollisti, Tyler Honeycutt, ka vdekur pas shkëmbimit të zjarrit me policinë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan BBC, njofton Klan Kosova.

Por, policia në Los Angeles ka njoftuar për një vdekje të një personi, duke shkruar se “është vetëqëlluar”, duke gjuajtur me armë dhe nuk është plagosur nga ndonjë polic.

Mediat më pas raportuan se bëhet fjalë për ish-lojtarin e Sacramento Kings, që tani ishte në kontratë me Moscoë BC Khimki.

Ekipi i tij ka konfirmuar vdekjen në Tëitter, pasi janë njoftuar nga agjenti i lojtarit.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë