10:00, 12 Janar 2019

Gruaja e Steve Buscemi, Jo Andres ka ndërruar jetë.

Artistja 65-vjeçare dhe Steve ishin të martuar për më shumë se 30 vjet dhe kanë një djalë me emrin Lucian, i lindur në vitin 1990.

Steve ende nuk ka folur për vdekjen e saj e as shkaku nuk është bërë akoma publik, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë