Vdes, duke bërë atë që donte gjithmonë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes, duke bërë atë që donte gjithmonë

NULL NULL
06/08/2015

Familja e saj thanë se ajo vdiq nga diçka që ajo e donte.

Beki Hellens 22 vjeçare vdiq nga një jet ski, në një liqen.

Aksidenti fatal ndodhi në një liqen në jug, ku Beki ishte një vizitore e rregullt, transmeton Klan Kosova.

Ajo u nxor nga uji dhe u nxitua për në spital pasi që kishte pësuar një sulm kardiak, por fatkeqësisht vdiq disa orë më vonë.

I dashuri i saj Paul Turner ka bërë homazhe në rrjetin sociale Facebook, duke e quajtur atë një dashuri e vërtetë e tij.

Ai shtoi: “E bukura ime e mahnitshme, dashuria ime e vërtetë Beki, vdiq”.

Babai i saj Ricky Hellens tha: “Ajo ishte gjithmonë e lumtur, ajo e donte jet skin shumë, dhe e voziste atë më shumë qejf”.

Megjithatë, hetimet ende po vazhdojnë mbi vdekjen  e Bekit, për të hetuar saktësiasht se çfarë ka ndodhur.

beki hellens facebook 4.JPG
beki hellens facebook 4.JPG