8:16, 12 Janar 2019

Babai i Julka Gramos ka ndërruar jetë.

Këngëtarja hyri mbrëmë në Instagram për të rrëfyer lajmin e hidhur të cilin e mori papritur, njofton Klan Kosova.

“Sa ironike… Sot e nisa diten me te qeshura te medha me nje video te Ellen De Generes dhe ju urova nje dite plot buzeqeshje, pa ditur se disa minuta me vone dita ime do te merrte nje kthese 360 grade… Sot humba babain tim… Sigurisht nuk qeshja dot si Ellen, por buzeqeshja kur shihja se sa kujtime te bukura dhe sa shume respekt e dashuri kishin te gjithe njerezit per te… Jam krenare per njeriun fort te dashur, punetor, te palodhur e te sakrificave qe ishte, La shtepine plot me dashuri… Ndihem me fat per te gjithe familjen dhe miqte qe na u gjenden prane ne kete dite te veshtire… “TO LIVE IN HEARTS ËE LEAVE BEHIND IS NOT TO DIE”, ka shkruar Julka.

Konkurs Pune

Lexo më shumë