14:04, 15 Maj 2019

Aktori amerikan, Isaac Kappy, ka vdekur në moshën 42 vjeçare.

Kappy më së shumti njihej për rolet e tij në filmat e famshëm, “Thor”, “Terminator Salvation”, si dhe në serinë “Breaking Bad”.

Kappy raportohet të ketë kryer vetëvrasje të hënën duke u hedhur nga një urë në Bellemont të Arizonës.

Kështu së paku ka thënë një zëdhënës i Departamentit për Siguri Publike i Arizonës për mediumin Deadline.

Gazeta që ka dhënë këtë lajm ka thënë se vozitësit që po kalonin andej pari kishin dalë nga makiant e tyre dhe ishin munduar ta ndalojnë Kappy-n por nuk kishin munduar ta bënin një gjë të tillë.

Kappy kishte marrë vëmendje vitin e kaluar pas akuzave se e kishte “kapur për fyti” vajzën e Michael Jackson, Paris.

Konkurs Pune

Lexo më shumë