Vdes aktori i njohur - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes aktori i njohur

NULL NULL
09/09/2018

Bill Daily, i njohur për karakteret e tij komike në ‘I Dream of Jeannie’ dhe ‘The Bob Neëhart Shoë’, ndërroi jetë të martën në moshën 91-vjeçare.

Aktori i njohur vdiq nga shkaqe natyrore, tha djali i tij J.Patrick Daily, raporton Hollyëood Reporter.

Daily ka lindur në Des Moines, Ioëa, u rrit në Çikago dhe filloi karrierën e tij si një komedian, sipas Variety.