Vdes aktori i ''Game of Thrones'' - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes aktori i ”Game of Thrones”

NULL NULL
26/02/2017

Aktori Neil Fingleton ka ndërruar jetë në moshën 36 vjeçare.

Ish-basketbollisti Fingleton, u bë i njohur me pjesëmarrjen e tij në ‘’Game of Thrones’’ njofton Klan Kosova.

Fingleton poashtu njihej si njeriu më i gjatë në Britani.

Neil Fingleton raportohet se kishte një problem shëndetësor me zemrën ku dhe humbi betejën për jetën, njofton Klan Kosova.

imr_mga_210616mgafingleton

neil-fingleton