Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes 17 vjeçari në aksident trafiku

NULL NULL
28.04.2015 15:59

Një 17 vjeçar me inicialet G.I e ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur sot në fshatin Bardhosh të Prishtinës.

Gjatë këtij aksidenti ka mbetur i lënduar edhe 21 vjeçari L.Z i cili po trajtohet në Qendrën Klinike Universitare.

Lajmin për Klan Kosova e konfirmoi edhe zëdhënësi i policisë, Daut Hoxha.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.