15:36, 20 Maj 2019

16 vjeçari i cili u përplas nga treni në Durrës ka humbur jetën.

Sipas dëshmitarëve, 16 vjeçari S.K ka qenë me kufje në vesh dhe nuk e ka dëgjuar trenin, shkruan Top Channel.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të stacionit të trenit në Durrës paraditen e sotme.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë