Vdekje e dyshimtë në Gjilan - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdekje e dyshimtë në Gjilan

NULL NULL
24/05/2015
Një femër është gjetur e vdekur afër shtëpisë së saj në Gjilan

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur dje në mëngjes afër shtëpisë së saj.

Vdekja është konstatuar nga mjeku kujdestar dhe me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi.