Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdekje e dyshimtë në Leposaviq

NULL NULL
26.02.2023 10:35
Shiriti i Policisë
Shiriti i Policisë

Një vdekje e dyshimtë është raportuar në Leposaviq, konkretisht në fshatin Soqanicë.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësiti policor dhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës mashkull kosovar.

Me urdhër te prokurorit trupin i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klankosova.tv/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.