Vazhdon tmerri, Chelsea 1-3 Southampton - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vazhdon tmerri, Chelsea 1-3 Southampton

NULL NULL
03/10/2015

Makthi i Chelseas vazhdon.

Londinezët janë mposhtur nga Southampton si vendas, me rezultat 1-3.

Kampionët e vitit të kaluar, tashmë kanë rënë në pozitën e 16 në tabelë dhe Jose Mourinho assesi nuk po mund të këndellet, njofton Klan Kosova.

Përkundër se avancuan të parët me anë të Willian, Southampton u rikthye shpejt me golat e Steven Davis, Saido Mane dhe Graziano Pelles, duke shënuar një fitore të madhe.