Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vazhdon protesta në Shkup

NULL NULL
07.05.2015 20:46
Disa nga protestuesit kanë filluar të largohen, mirëpo pjesa më e madhe janë ende para kuvendit.

“Kërkojmë drejtësi. Duam të jetojmë të lirë”. “Uaaaa”, – thërrasin protestuesit.

Janë këto disa nga brohorimat e protestave që po mbahen në Maqedoni, pas publikimit të përgjimeve telefonike nga ana e opozitës të quajtura ndryshe si “Bombat e Zaevit”.

Për më shumë, ndiqini videot më poshtë.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme