Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vazhdon përplasja, Xhuli kujton ofendimet që ia ka bërë Stresi (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 14:11
Juliana Nura

Përplasja mes Xhulit dhe Stresit ka vazhduar për disa minuta në kuzhinën e shtëpisë teksa ata po hanin bukë.

Xhuli ia ka kujtuar sot reperit ofendimet që ia ka bërë në javët e para brenda Big Brother VIP Kosova.

Në shumë rast, artisti shqiptar i tha Xhulit se po gënjen.

Videoja e mëposhtme ju sjell detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.