Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vazhdojnë provat për vallëzimin e Albyt me Lumbardhin (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 10:56

Provat për vallëzimin e Lumbardhit me Albyn po vazhdojnë ende.

Siç shihet në video, vallëzimi po bëhet në mënyrë perfekte dhe të dy po përshtaten mjaft mirë, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon e mëposhtme.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.