Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Varroset Sead Alushi

NULL NULL
30.04.2015 14:41

Në Mitrovicë sot është varrosur Sead Alushi i cili humbi jetën në lumin Ibër.

varrimi2

Në varrimin e tij morrën pjesë, Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri dhe ai i Veriut Goran Rakiq, deputetja nga radhët e AAK-së Donika Kadaj-Bujupi, përfaqësues të FSK dhe qytetarë të shumtë.

varrimi3

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.