Varroset Sead Alushi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Varroset Sead Alushi

NULL NULL
30/04/2015

Në Mitrovicë sot është varrosur Sead Alushi i cili humbi jetën në lumin Ibër.

varrimi2

Në varrimin e tij morrën pjesë, Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri dhe ai i Veriut Goran Rakiq, deputetja nga radhët e AAK-së Donika Kadaj-Bujupi, përfaqësues të FSK dhe qytetarë të shumtë.

varrimi3