Varrosen babë e bijë në Gjilan (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Varrosen babë e bijë në Gjilan (VIDEO)

NULL NULL
nga Merita Neziri 26.02.2023 20:25

Babë e bijë u varrosën të dielën në varrezat e qytetit në Gjilan.

Orelda njëvjeçare e babai i saj Albatoni 33-vjeçar vdiqën njëri ditë më parë, e tjetri në vendngjarje si pasojë e aksidentit tragjik, në të cilin u lëndua rëndë edhe bashkëshortja në Hodonovc të Kamenicës.

Në përplasjen mes dy veturave, i lënduar rëndë mbeti edhe personi i katërt.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.