Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Varrosen babai me të bijën, vdiqën nga aksidenti në Kamenicë (FOTO)

NULL NULL
26.02.2023 16:35

Babai 33-vjeçar dhe e bija e tij gjashtë-muajshe, janë varrosur sot në Gjilan, pasi vdiqën si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi në fshatin Hodonovc të Kamenicës.

Babai me inicalet A.E., vdiq menjëherë pas aksidentit, ndërsa foshnja me inicilaet O.E., fillimisht u trajtua në spital, por nuk arriti t’i mbijetojë plagëve.

Në aksident e përfshirë ka qenë edhe nëna, e cila ende po trajtohet në spital, pas plagëve të rënda që ka marrë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.