Vanessa Hudgens bën paraqitjen e parë publike nga ndarja me Austin Butler - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vanessa Hudgens bën paraqitjen e parë publike nga ndarja me Austin Butler

NULL NULL
15/01/2020

Aktorja e njohur, Vanessa Hudgens, është ndarë nga i dashuri i saj, Austin Butler, pas 8 vjetëve.

Menjëherë pas ndarjes, aktorja pati paraqitjen e parë publike në Los Angeles më premierën e filmit Bad Boys for Life.

Ajo ishte bashkë me aktorët kryesor të filmit Will Smith dhe Martin Lawrence, transmeton Klan Kosova.

Vanessa shkëlqente me një fustan të bardhë që kishte të veshur, dhe nuk dha asnjë intervitë për mediat aty.

HOLLYWOOD, CALIFORNIA – JANUARY 14: Vanessa Hudgens attends the premiere of Columbia Pictures’ “Bad Boys For Life” at TCL Chinese Theatre on January 14, 2020 in Hollywood, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)