Van Perise mbret i golfit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Van Perise mbret i golfit

NULL NULL
20/05/2015
Yjet e skuadrës së Manchester United kanë marrë pjesë në një lojë golfi e cila u organizua nga “Fondacioni Manchester United” për bamirësi.

Ky fondacion është krijuar në vitin 2010 dhe ka pasur rritje të fondeve për 100.000 funta nga fillimi.

Holandezi Robin van Persie impresionoi me paraqitjen e tij, dhe se dëshmoi se është lojtar I fushave të gjelbërta.

Ai qëlloi me të parën cakun, pas goditjes që bëri.

Sipas MailOnline nuk është e qartë nëse ka ndodhur kjo ose jo, pasi në videon që ka postuar ai nuk shihet gjithçka.

https://www.youtube.com/watch?v=205aB3wGCzo