Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Van Gaal nuk e do Januzajn në mesfushë

NULL NULL
01.05.2015 17:51

Trajneri i Manchester United ka në plan që talentin nga Kosova t’a shndërroj në një qendërsulmues.

Edhe pas formës jo të mirë që po kalon Adnan Januzaj nuk pritet të huazohet në ndonjë skuadër tjetër. Kjo pasi i riu shihet si e ardhmja e ekipit Manchester United.

Vaan Gaal ka besim në aftësitë e lojtarit, për atë mund edhe të ia besoj edhe pozitën e sulmuesit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.