13:54, 11 Shtator 2019

Mesfushori kosovar, Valon Berisha, ka thënë se është krenar që është pjesë e Kombëtares së Kosovës.

Ai ka thënë se pavarësisht fitoreve apo humbjeve, gjithmonë do të qëndrojë me Dardanët, njofton Klan Kosova.

“Pas shtatë muajve i lënduar, ndihem i bekuar që jam rikthyer në fushë dhe e kam mundësinë që ta dhë kontributin tim ashtu siç unë dua”.

“Nuk është rezultati që ne dëshironim; mirëpo do të luftojmë më shumë në të ardhmen. Ju tifozë jeni më të mirët në botë, faleminderit”.

Kujtojmë se Berisha ka realizuar dy gola kundër Anglisë në ndeshjen për t’u kualifikuar për Euro 2020.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë