Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Valencia vlen 7 milionë

NULL NULL
30.05.2015 09:00
Manchester United është shprehur i gatshëm që ta shes mesfushorin Antonio Valencia, nëse do të mund të sillte ndonjë lojtar tjetër që luanë në pozitën e tij.

Valencia ka pasur 35 paraqitje këtë edicion për skuadrën e tij, më së shumti nga të gjithë lojtarët e tjerë.

United nëse do të mund të transferonte ndonjërin nga lojtarët si Dani Alves, Nathaniel Clyne ose Gregory van der Wiel, atëherë ekuadorianin do ta linte të lirë.

United për mesfushorin ka kërkuar vetëm 7 milionë funte.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.