Vala e re e COVID-19 godet Spanjën (VIDEO)

Vala e re e COVID-19 godet Spanjën (VIDEO)

NULL NULL
12 months më parë

U gëzuan dhe u liruan nga frika dhe presioni duke menduar se e kanë mposhtur pandeminë.

Por, virusi COVID-19 u kthye sërish fuqishëm në Spanjë, ku vetëm gjatë ditës së djeshme u regjistruan 1229 raste të reja, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Iliri Pireva