Vajzat në aksion të piteve, gatuajnë e këndojnë “Hajde luj qyqek” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vajzat në aksion të piteve, gatuajnë e këndojnë “Hajde luj qyqek” (VIDEO)

NULL NULL
11.01.2023 14:35

Xhuli, Ganja, Ana dhe Vivien kanë nisur me përgatitjen e piteve me spinaq.

Teksa secila po kryente nga një punë, ato filluan ta këndonin “Hajde luj qyqek”, njofton Klankosova.tv.

Gjatë procesit, edhe Artani mundohej të ndihmonte.

Ndiqni atmosferën në videon e mëposhtme.