Vaji i Hudhrës, ilaç për çdo gjë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vaji i Hudhrës, ilaç për çdo gjë

NULL NULL
26/05/2015

Vaji i hudhrës ndihmon në uljen e tensionit, shtimin e oreksit, lehtësimin e tretjes, largimin e kapsllëkut, pastrimin e gjakut, forcimin e zemrës.

Poashtu është i dobishëm për sëmundjen e rënies së flokëve apo sëmundjen e kërpudhave që shkakton rënien e flokëve, dhe ndihmon në rritjen dhe shëndetin e flokëve.

Vaji i hudhrës preferohet të përdoret edhe si asgjësues i mikrobeve.

Përdorimi:

Në një filxhan ujë, hidhen 4-5 pika vaj i hudhrës dhe pihet 3 herë në ditë. / klankosova.tv