Uzuni s’ndalet, shënon tjetër gol (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Uzuni s’ndalet, shënon tjetër gol (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 19:21

Futbollisti shqiptar Myrto Uzuni sërish protagonist në Spanjë.

Uzuni realizoi gol në fitoren e Granadas ndaj Burgos, me rezultat 3-1, në kuadër të La Liga 2.

Për shqiptarin, ky është goli i 18-të në këtë sezon.

Ndërkohë, Granada aktualisht është në vendin e 2-të me 54 pikë, po aq sa ka edhe Levante. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS