Utahh Jazzi i humb gjasat për Playoff (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Utahh Jazzi i humb gjasat për Playoff (VIDEO)

NULL NULL
07.04.2023 11:27

Utah Jazz ka pësuar humbje në shtëpi nga Oklahoma City Thunder, duke mos arritur të kualifikohet për në playoff.

Klubi në fjalë bëri ndryshime rrënjësore të formacionit këtë stinor, mirëpo i tejkaloi pritshmëritë duke arritur që gjatë gjithë kohës të sfidojë për një pozitë në Playoff.

Sidoqoftë, ata humbën nga Thunder, 98:114,

Kevin Dunn te vendësit dhe Shaun Gilgeous-Alexander te mysafirët ishin pikëshënuesit më të mirë në ndeshje, me nga 22 pikë secili.