Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ushtarë amerikanë futen në objektin e komunës në Leposaviq (VIDEO)

NULL NULL
30.05.2023 14:34
ushatre amerikane

Disa ushtarë të KFOR-it janë futur në objektin e komunës së Leposaviqit.

Siç raporton gazetari Flamur Gajtani, bëhet fjalë për ushtarë amerikanë.

Kujtojmë se KFOR-i dhe policia e Kosovës janë duke u kujdesur për sigurinë në komunat veriore, aty ku po protestojnë qytetarët serbë, të cilët po kundërshtojnë udhëheqjen e kryetarëve të rinj.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.