Ushqimet që ju duhen për të humbur peshë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ushqimet që ju duhen për të humbur peshë

NULL NULL
14/01/2020

Kur bëhet fjalë për të ngrënë shëndetshëm, të gjithë kemi uljet dhe ngritjet tona.

Të gjithë njerëzit bien ‘pre’ e ushqimeve që të shëndoshin gjatë festave, njofton Klan Kosova.

Por e mira është që mund të riktheheni në rrugën e duhur me ushqime që ju ndihmojnë që të mbani peshën e duhur dhe të përmirësoni shëndetin tuaj.

Këto ushqime më poshtë janë të shëndetshme dhe të pakta në kalori të cilat mund të hahen gjatë gjithë kohës si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të bazuar në bimë.

Tërshëra

Fasulet

Specat e kuq djegës

Mollët

Brokoli

Çaji i gjelbër

Limonët