Ushqime të përgatitura me vajin "Floil", kjo ishte sfida e radhës për banorët (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ushqime të përgatitura me vajin “Floil”, kjo ishte sfida e radhës për banorët (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 18:15

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Vedati kanë lexuar pranë banorëve të tjerë sfidën e radhës të dërguar e “Vëllait të Madh”.

Dyshja kanë nisur gatimet me vajin më cilësor në vend – “Floil”.

“Banorë për Julianën dhe Vedatin mëngjesi i ditës së sotme ka qenë pak më ndryshe, kjo ngase ata kanë nisur gatimet me vajin ‘Floil’, i cili prodhohet në Gjilan në rafinerinë e vetme në Kosovë dhe Shqipëri për përpunimin e vajit”, u tha pos tjerash në njoftim.

Por, për ta zbuluar sfidën, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.