Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Urimi, Alisa, Blasta dhe Melisa rikthehen në shtëpi (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 16:44
Banore
Banore

Shtëpisë më të madhe në vend sot i janë rikthyer edhe disa ish-basnorë.

Në Big Brother Vip Kosova sot u futën sërish çifti Alisa dhe Urimi, Melisa dhe Blasta.

Hyrja e ish-konkurrentëve i gëzoi pa masë pesë finalistët që kanë mbetur në këto ditë të fundit të sezonit të parë të BBVK-ës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme