Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Urime dritat e syve të mi”, binjaket e presidentes e festojnë ditëlindjen (FOTO)

NULL NULL
14.03.2023 12:07
binjaket e Osmanit

Në shtëpinë e presidentes së vendit, Vjosa Osmani, sot ka festë. Binjaket e saj mbushën nëntë vjet jetë.

Osmani i uroi vajzat e veta me një shkrim emocionues në Facebook.

“Dhurata më e madhe nga Zoti, gëzimi më i madh në jetë….vetë jeta. Urime ditëlindja e 9-të, dritat e syve të mi”, ka shkruar Osmani në Facebook, krahas një fotografie të binjakeve.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.