Uragani BMW M6 - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Uragani BMW M6

NULL NULL
20/05/2015

Një shigjetë e argjendtë, por pa yllin e Mercedes.

Kjo BMW është e denjë për garat e formukave F1.

Ajo është M6 më e shpejtë në botë.

Prodhuesit e G-Power i kanë shtuar edhe 441 kuaj fuqi dhe tani ajo ka 1001 kuaj fuqi.

Makina kap 200 kilometra në orë për 9 sekonda dhe arrin një shpejtësi prej 372 kilometra.

Modeli në seri kap 250 kilometra.

Kush e do një makinë të tillë duhet të marrë me vete rreth 750 mijë euro.

bmw 1

bmw 3

bmw 4