Unitedo do Osimhenin në verë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Unitedo do Osimhenin në verë

NULL NULL
03.02.2023 13:05

Manchester Unitedi po do që ta transferojë sulmuesin e Napolit, Victor Osimhen.

Sipas raportimeve nga Daily Mail, Napoli po i kërkon 90 milionë funte në mënyrë që ta lë yllin nigerian të largohet.

Kontrata e ish-lojtarit të Wolfsburgut skadon më 2025, dhe ende nuk ka pasur negociata për një rinovim.