Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Unitedi gati ta shesë Greenwodin te Juvja, por e do Bremerin prapa

NULL NULL
03.04.2024 21:38

Manchester Unitedi është i gatshëm që ta shesë Mason Greenwoodin te Juventusi.

Mirëpo, ata duan që ta përdorin atë në ujdinë për qendërmbrojtësin Gleison Bremer.

Djajtë e Kuq duan që ta ofrojnë anglezin dhe 60 milionë euro për t’i siguruar shërbimet e brazilianit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.