Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

United ringjall interesin për lojtarin e Barcelonës

NULL NULL
19.09.2023 11:51
Frenkie De Jong

Manchester United mbetet e interesuar për nënshkrimin e mesfushorit të Barcelonës, Frenkie De Jong.

“Djajtë e kuq”, e kishin ndjekur mesfushorin holandez gjatë verës së vitit 2022, por as lojtari as gjigantët kartalanas nuk kishin pritur për të përfunduar transferimin.

Por, Teg Hag me sa duket ende e dëshiron lojtarin, raporton Goal.com, transmeton Klankosova.tv

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.