United ofertë për Baccan?

United ofertë për Baccan?

NULL NULL
6 years më parë

Bossi i Manchester United Lous Van Gaal, dëshiron ta forcojë repartin ofenziv  këtë verë, dhe me largimin e Radamel Falcaos, synimin e ka te një tjetër kolumbian, është ai sulmuesi i Sevillas Carlos Bacca.

Holandezi është një fans i madh i sulmuesit kolumbian , dhe ka gati një ofertë yllin e Sevillas.

Bacca këtë edicion ka shkëlqyer me Sevillan duke e drejtuar ekipin edhe drejt fitores se Europa League .